apríl 10, 2017

Rukavice na cvičenie – Harbinger

Harbinger a rukavice na cvičenie ?

Ak sa trochu cvičeniu a fitness venujete, tak tušíže, že Harbinger je v oblasti fitness svetovou jednotkou a na trhu pôsobí už vyše dvadsať rokov.

K čomu sa hodia?

Poznáte ten pocit, keď je na čase vyhodiť svoje staré prepotené rukavice? Keď idete prvýkrát cvičiť s novými, tak máte pocit, že Vám úplne nesedia na ruke, prípadne tlačia. Nedávno som tento problém riešil a vyskúšal som nové rukavice od Harbingeru.

rukavice na cvičenie
Vhodné na cviky s činkami a strojmi

Aby som to zhrnul, tak ak naozaj hľadáte kvalitné rukavice na cvičenie tak možno práve Harbinger sa stane Vašou obľúbenou značkou. Fitness Rukavice Harbinger sú naozaj kvalitné rukavice a predovšetkým ich využijete pri cvičení s činkami alebo na strojoch, na čo sú aj tieto rukavice určené a prispôsobené.

Podľa výrobcu sú vyrábané zvyčajne z patentovaného elastického materiálu nylon (StretchBack™ Lycra™), koža. Dvojité prešitie dlane rukavice, ktorá je pokrytá výplňou a obrátenou kožou je odolná proti oderu, ale nejaký sa tam časom určite zjaví.

Príjemným benefitom oproti jednoduchším (a lacnejším) rukaviciam je aj pevná fixácia zápästia, ktorú oceníte najmä pri rôznych tlakoch s jednoručkami.

Môžu sa tieto rukavice prať v práčke?

Spomínal som staré prepotené rukavice, ale podľa toho, čo uvádza výrobca , tak harbinger rukavice môžete s kľudným svedomím hodiť do práčky, aj keď ručné pranie je istota, pretože už viackrát sa mi stalo, že aj napriek informáciám o možnosti prania sa mi rukavice poškodili.
Či sa môžu rukavice prať v práčke závisí od konkrétneho materiálu aký bol použitý. Ak sú rukavice označené technológiou WASH&DRY, tak koža je prispôsobená mechanickému i automatickému praniu a sušeniu.

Voľba aj pre ženy

Harbinger Fitness rukavice na cvičenie sú určené ako pre mužov tak aj pre ženy. Avšak dámske fitness rukavice sú rozdielne od pánskych tým, že majú iný strih alebo farebné prevedenie, ktoré môže navyše skrášliť Váš celkový outfit.

rukavice na cvičenie
V ženskom prevedení sú dostupné aj rôzne farby

Cena vs kvalita?

Nakoľko ste sa mali možnosť dozvedieť aj v tomto článku, že fitness rukavice od značky Harbinger sú naozaj kvalitné a že výrobca si dá záležať na detailoch je k nim prispôsobená aj cena. Cena je v porovnaní s inými výrobcami o niečo vyššia, ale myslíme si že cena zodpovedá kvalite, nakoľko rukavice si nekupujete každý týždeň :).

Komentáre

Komentárov

Obchod so športovými potrebami, módnym športovým oblečením a doplnkami výživy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *