21 marca, 2017

O strave a športe

Vítame Vás vo svete športu a zdravého stravovania. Venujte prosím týmto pár riadkom pozornosť.
Rozhodli sme sa vytvoriť stránku s cielenými jednoduchými radami v krátkej a výstižnej forme a nie formou nadmerných ( v krátkej dobe zabudnuteľných ) informácii a zdĺhavých neprehľadných diskusií.

Snažili sme sa proste trafiť do čierneho v základných informáciách, ako stravovanie, informácia o vitamínoch, mineráloch, bielkovinách, sacharidoch, dávkovanie jednotlivých zložiek stravy, tréningové princípy v posilňovaní, informácie o dýchaní pri športovej aktivite a mnoho iných osožných informácií.

strava a šport
Aj chutné jedlo môže byť zdravé!

Nepochybne ste sa rozhodli správne ak si sa k zdravému stravovaniu rozhodli aj pre akýkoľvek šport. Je to totiž čím ďalej tým väčšia nevyhnutnosť pre našu spoločnosť, ktorá je stále a stále v menšej fyzickej aktivite v bežnom živote.
V poslednej dobe sa ukazuje, že k ľubovoľnému športu je vhodné i posilovanie, ktoré nie je len predmetom len ozrutných svalov ale je vhodné pre kohokoľvek záleží len na jeho aplikácii. Športové pomôcky rovnako vám skvelo pomôžu.

Čo získame pri športovaní ?

Lepšiu fyzickú kondíciu, odolnosť proti stresu, zlepšenie celkovej nálady, odbúravanie nadbytočného tuku a získanie sebavedomia, zlepšenie aktivity imunitného systému, zlepšenie srdcovo cievneho systému a mnoho iného

Čo môžeme vlastne dosiahnuť posilovaní?

Vyformovanie postavy, celkové zdravotné zlepšenie – držanie tela, spevnenie ochabnutých svalov (napríklad po zlomeninách, pooperačných stavoch a podobne), zlepšenie krvného obehu a mnoho ďalších výhod.

strava a šport
Lievance z ovsených vločiek sú obľúbenými raňajkami

Ako môžem využiť posilovanie ?

Rekreačne, pre zdravie, kondične, pre závodnú dráhu, ako vhodný doplnkový šport k inej aktivite, ktorá je prioritná.

Tak ak ste sa našli svojím postojom niekde v úvode nech s papáči vstúpte ďalej a nájdite si v menu Vašu tému.

 

Komentáre

Komentárov

Obchod so športovými potrebami, módnym športovým oblečením a doplnkami výživy.

Pridaj komentár