september 28, 2017

Protein Pancake – chutné proteínové palacinky

Proteínové palacinky rýchlo a chutne? Žiadny problém :). Ako a z čoho si pripraviť chutné proteínové palacinky sa môžete dozvedieť už v tomto článku.

Čo je to protein Pancake?

Proteín Pancake je už predpripravená zmes na palacinky. Výhodou proteínu Pancake je to, aby mohli športovci a ľudia žijúci aktívnym životným štýlom doplniť potrebný príjem rýchlo a pomaly sa vstrebateľných  bielkovín. Doteraz neboli palacinky v kruhu športovcov obľúbené, nakoľko boli považované za kalorické bomby pre žalúdok. Avšak dnes vďaka Protein Pancake môžeme považovať palacinky za jeden z prvkov fitness stravy.

Protein pancake
Jednoduchá príprava ktorá zaberie len pár minút.


Čo potrebujeme na prípravu a ako si proteínové palacinky pripraviť?

Ako sme už spomínali, príprava proteínových palaciniek z proteinu pancake je veľmi jednoduchá. Na prípravu toho potrebujete naozaj len málo.

Potreby na prípravu:
Zmes Protein Pancake
Vodu alebo nízkotučné mlieko
Panvicu

Príprava palaciniek:
Rozmiešame 1 dávku proteín pancake (podľa odporúčaného dávkovania) v nízkotučnom mlieku alebo vode, až pokiaľ sa hmota konzistenciou podobá na klasické palacinkové cesto. Následne potom na rozpálenej teflónovej panvici (180 – 200°C) pečte do zlatohneda z oboch strán ( 1-2 min v závislosti od hrúbky cesta). S hrúbkou a veľkosťou palaciniek môžeme experimentovať podľa chuti, ale netreba zabudnúť , že od toho bude závisieť aj doba pečenia.

Chuť a odporúčanie.

Proteín Pancake sa v závislosti od výrobcu vyrába vo viacerých príchutiach, alebo v naturálnej príchuti. Proteínové palacinky z Protein Pancake sú veľmi chutné a môžeme si k nim pridať ovocie poprípade ich poliať sirupom. Protein Pancake odporúčame nakoľko príprava je naozaj veľmi jednoduchá a zaberie len niekoľko minút.

Ak máte chuť na niečo sladké a zároveň zdravé, tak s týmto produktom budete určite spokojný.

Komentáre

Komentárov

Obchod so športovými potrebami, módnym športovým oblečením a doplnkami výživy.