september 28, 2017

Top 3 Nebbia produkty krásnej Timei Trajteľovej z kolekcie 2016

Kto je Timea Trajteľová?

Timea je krásna, úspešná Slovenská fitnesska ktorá navštívila prvý krát fitness centrum ako 16 ročná. Odmalička sa venovala športu ako gymnastika, atletika neskôr tancu a po skončení tanečnej školy sa začala venovať cvičeniu. Mesiac po svojich 18 narodeninách absolvovala svoju prvú súťaž kde získala 2. miesto a v oblasti fitness sa jej natoľko zapáčilo, že sa jej venuje doteraz.

Top 3 Nebbia produkty podľa Timei

Top 1 – Nebbia Legíny Tattoo 215

Nebbia produkty
Legíny ktoré majú prepracovaný strih a dizajn.

Tento model legín má veľmi prepracovaný strih a dizajn a okrem toho je vyrobený z neskutočne príjemného materiálu. To znamená, že okrem toho že v nich žena perfektne vyzerá ešte aj super sedia na tele počas cvičenia. Na zadku sú skvele prešité a preto váš zadok ešte viac vynikne. Čo je ešte veľkým plusom týchto legín je že máte na výber až zo štyroch farebných kombinácií. Nebbia Legíny tattoo sú moje „top of the top“ práve v bielej farbe.

Top 2 – Nebbia Nátelník technický 220

Nebbia produkty
Vhodný do fitka, ale aj na bežné nosenie.

Nebbia Nátelník technický je doslova vysnívaný model v dámskej kolekcii, ktorým som našej návrhárke Stanke „pílila uši“ až pokiaľ ho nenavrhla. Funkčný Nebbia nátelník má dlhý rukáv a vďaka tomu je vhodný nie len do fitka ale aj do chladnejšieho obdobia na bežné nosenie, keď ste športovo oblečený napríklad pri korčuľovaní bicyklovaní a podobne.

Top 3 – Nebbia Legíny Melange 222

Nebbia produkty
Obľúbené legíny, ktoré zvýraznia vaše dokonalé krivky.

Tieto nebbia legíny sú v tejto dobe asi najpredávanejším modelom. Jednoducho ak hľadáte pohodlné legíny s perfektným strihom, tak potom tieto legíny by vám rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku. Použitý materiál pri týchto legínach jednoznačne u mňa vyhráva. Nemám lepší pocit ako keď si oblečiem tieto legíny a cíti sa príjemne a voľne, doslova ako v pyžamku. Okrem toho krásne kopírujú postavu a tým sa zvýraznia vaše krivky.

 

Aké sú tvoje obľúbené produkty od fitness značky Nebbia? Podeliť sa môžeš s nami ak pridaním komentára nižšie.

Komentáre

Komentárov

Obchod so športovými potrebami, módnym športovým oblečením a doplnkami výživy.